Preskocit navigáciu

Spoločné majstrovstvá vo florbale

V dňoch 26.-28. apríla 2006 sa uskutočnili v Trenčíne historicky prvé Spoločné majstrovstvá pozemných síl a síl výcviku a podpory OS SR vo florbale. Turnaj organizoval prápor podpory velenia PS Nové Mesto nad Váhom a zúčastnilo sa ho 5 mužstiev z oboch veliteľstiev: VSVaP Trenčín, VÚ 4650 Nové Mesto nad Váhom, VÚ 1117 Trenčín, VÚ 1056 Zemianske Kostoľany a VÚ 1118 Ružomberok. Prvenstvo si odnieslo mužstvo VÚ 4650 Nové Mesto nad Váhom v zložení: kpt.Mgr.Juraj Líška, kpt.Mgr.Peter Gavač, ppráp.Mgr.Milan Žiak, rtm.Maroš Fraňo, rtn.Andrej Podpera, rtn.Tomáš Minárik, rtn.Peter Struhár, rtn.Róbert Hložka, rtn.Ján Lomňančík a z.Ján Mrlina. Turnaj sa odohral systémom každý s každým 2x 15 minút hrubého času, pričom prvé štyri mužstvá postupovali do semifinále kde sa hralo 3x 10 minút čistého času. Prvé tri mužstvá získali poháre a diplomy.

Konečné poradie:

1. VÚ 4650 Nové Mesto nad Váhom2. VÚ 1056 Zemianske Kostoľany3. VÚ 1117 Trenčín4. VÚ 1118 Ružomberok5. VSVaP Trenčín

Najužitočnejší hráč: rtn.Podpera - 24 bodovNajlepší strelec: kpt.Gavač - 16 gólovNajlepší útočník: rtn.StruhárNajlepší obranca: kpt.LíškaNajlepší brankár: nrtm. Bulko

Text a foto: kpt.Mgr. Juraj Liška